Подолання
  • Жанр: ДетективДрама
  • Рік: 2021
  • Кількість серій: 16 серій
  • Прем’єра: 2022 (СТБ)

Подолання

Рита Сорокіна (24) молодий і амбітний слідчий. У неї вдало складається кар’єра, їй доручають резонансні справи, такі як зникнення єдиного сина негласного господаря міста Видновського. У неї є коханий чоловік (Артем), з яким у неї спільні інтереси (він теж слідчий) і якому вона беззастережно довіряє. Артем як досвідчений слідчий її підтримує і радить як уникнути помилок і не допускати проколів в роботі. Є улюблений батько, Микола Петрович, якого вона любить і поважає.

Все це у неї було до тих пір, поки Рита не вирішує розібратися в трагічній смерті мами. І все розсипається ніби картковий будиночок. Їй доводиться сумніватися у висновках слідства. А справа про смерть Сорокіної вів саме Артем. Це хворобливий стан, коли доводиться підозрювати кохану людину в підтасовуванні фактів і помилкових висновках слідства, а по суті в скоєному злочині.

 І це лише початок. Виявляється у неї рідний батько не той, якого вона бачила з дитинства поруч з собою, а злочинець Павло Романов, який півжиття просидів в місцях позбавлення волі і тільки що вийшов з в’язниці. Під підозрою виявляються всі близькі люди. І так складаються обставини, що в числі її ворогів тепер значиться і негласний господар міста Видновський зі своєю дружиною Раїсою.

Риту змушують написати рапорт і піти з престижної роботи в міському слідчому комітеті. Тепер вона працює в скромному районному відділенні СК. Рита розриває всі відносини з Артемом. Напружені взаємини у неї і з Миколою Петровичем, людиною яка її виховала. Тому що саме його вона вважає причетним до смерті мами.

Вихори незрозумілих подій і нових розслідувань зливаються в одне ціле. Рита відчуває, що може потонути в цьому вирі. Але їй приходять на допомогу нові друзі, серед яких Гліб і знову знайдений рідний батько Павло, з ним у Рити складаються хоч і не прості відносини, але довірчі. Рита намагається вистояти в цих нових реаліях її життя, але знову стикається зі зрадою і знову їй доводиться підозрювати близьких людей в скоєних злочинах: в смерті Миколи Петровича і Артема.

Рита повинна розкрити ці злочини, знайти справжнього вбивцю.

Але головне – чи подолає Рита всі труднощі і вийде переможцем, чи залишаться поруч з нею дорогі їй люди – ось головна інтрига цього серіалу.

  • Режисер: Юрій Осіпов
  • Продюсер: Валентин Опалєв
  • Оператор: Андрій Шкір
  • У ролях: Олена Коломіна, Олександр Константінов, Софья Ардова, Олександр Наумов, Кирило Кузнєцов, Юрій Осіпов, Олена Яковлєва, Анна Лутцева та ін.
  • Автор сценарію: Ніна Абрикосова
  • Художник: Віталій Шаматієнко
Інше проекти