Янгол-охоронець
 • Жанр: Мелодрама
 • Рік: 2007
 • Кількість серій: 254 серії
 • Прем’єра: 15 січня 2007 («Росія»)

Янгол-охоронець

Григорій Крижевський повертається в місто, де пройшли його юнацькі роки. Його батько, знаменитий мистецтвознавець і колекціонер, власник старовинного особняка, загинув при таємничих обставинах. Однак Григорія більше воолнует отримання спадщини, ніж причини смерті батька. Він сподівається, що продаж дістався йому зборів картин допоможе поправити справи фірми.

Разом з Крижевський на море приїжджає і його дружина Олена. Вона вірить, що зміна обстановки, ділові перспективи, природа і новий будинок допоможуть вирішити проблеми у відносинах з чоловіком. Справа в тому, що Григорій – яскравий, сильний, чуттєва людина. Він повинен слідувати своїм емоціям, йому хочеться пристрастей, а Олена, яка намагається згладити всі конфлікти і гострі кути, здається йому занадто мирної, спокійної. Крижевський звично фліртує з оточуючими жінками, і Олені доводиться закривати на це очі. Вона так любить чоловіка, що повністю розчинилася в своєму почутті і готова стерпіти будь-які неприємності.

Перший час Крижевський з дружиною живуть в готелі, розбираючись в питаннях спадкування. З ними разом приїхав дев’ятирічний Митя, син Григорія від першого шлюбу. Олена намагається завоювати довіру хлопчика, пом’якшити його непростий характер, але взаємини мачухи і пасинка далекі від ідеалу. Втім, з часом контакт налагоджується, і Олена прив’язується до хлопчика, як до рідного сина.

Незважаючи на вітряний характер Григорія, Олена не припускає, що чоловік дійсно зможе полюбити когось ще. Проте це відбувається. Молоденькою Вірі, амбітної, але все ж трохи наївну дівчину, вдається захопити Крижевського в свої мережі. Пристрасть зрілого чоловіка схожа на божевілля, він забуває про все, кидає дружину і сина і відвіз юну коханку в Москву.

Найбільше Олена хвілюється за Митю. Хлопчик болісно пережіває цю сітуацію, він звінувачує у трагедії Олену, що не может повірити, что батько не хоче забрати его до себе. Насправді, Крижевський просто не до дитини. Альо коли ВІН вірішує повернути хлопчика, тій несподівано заявляє, что залиша з оленями. Занадто велика его образу на батька. В результате Григорій залішає Колишній дружіні старий особняк – в обмін на обіцянку НЕ втручатіся в ее життя.

Тепер Олена і її пасинок живуть в дивному будинку, повному нерозкритих таємниць. Кинута жінка як і раніше дуже переживає, але все ж вона – сильна людина і зможе впоратися зі своїми проблемами, хоча поки і не підозрює про це. Лена давно не приймала рішень самостійно, і тепер їй належить зібратися з силами, пережити негаразди, знайти свій власний шлях у житті – і при цьому повернути чоловіка, змусити його покаятися…

Героїня знайомиться з колишнім боксером Іваном і пропонує попрацювати у неї охоронцем. Іван – непроста людина в спілкуванні, майже нездатний на компроміси, досить різкий, але при цьому вельми привабливий. Вони з Оленою абсолютно несхожі, але Круглов – єдиний, хто реально допомагає жінці в її численних справах. Він, немов герой радянського кіно, по-справжньому надійний, хоробрий, відповідальний.

Потай Круглов хвилює Олену, вона думає про нього все частіше і частіше, він для неї – велика загадка. Але Олена не знає, що ховається в душі колишнього боксера. А Іван, в свою чергу, сам закохується в господиню особняка, але не може їй в цьому зізнатися.

Пристрасті киплять і навколо старого будинку. Гра стає дуже небезпечною. Переможуть в ній лише ті, хто пам’ятають: найцінніше – це життя і любов.

 • Режисер: Ігор Забара, Бата Недич, Оксана Тараненко
 • Продюсер: Валентин Опалєв
 • Оператор: Юрій Чайка, Денис Чернишов
 • У ролях: Дар'я Повереннова, Анатолій Руденко, Олексій Агопьян, Сергій Апрельський, Валерій Афанасьєв, Віталіна Біблів, Вікторія Білан, Михайло Богдасаров, Валерій Боровинська, Віктор Вержбицький, Ірма Вітовська, Вікторія Герасимова, Марина Голуб, Михайло Горевий, Володимир Горянський, Володимир Долинський, Максим Дрозд, Лев Дуров, Наталія Єфремова, Михайло Жонін, Сергій Кравець, Ярослав Маліщук, Інна Мірошниченко, Петар Недіч, Олексій Панін, Олексій Петрожіцкій, Олег Примогенов, Павло Ремезов, Борис Романов
 • Автор сценарію: Армен Ватьян, Вікторія Держицькій, Віталій Полосухін, Белла Прібилова, Олена Романенко, Іван Угаров, Валентина Шевяхова
 • Композитор: Євген Зайцев, Вадим Тихонов
 • Художник: Володимир Павлюх
Інше проекти