Новини

Стартували зйомки серіалу «Дім, де серце»

4 Лютого 2021
{{ item.title }}

«Кінокомпанія «Київтелефільм» розпочала зйомки серіалу під назвою «Дім, де серце».

За словами директора знімальної групи Артема Суліги, це 4-серійна мелодрама.

«Героїв серіалу, абсолютно різних за характером і ритмом життя, у певний момент об’єднує ситуація, в якій вони змушені стати прийомними батьками. Вони свідомо йдуть на це і між ними в подальшому зав’язуються стосунки…  Думаю, глядачам буде цікаво спостерігати за розвитком сюжету цієї історії», – зазначив він.

Роль головної героїні виконає відома актриса Анастасія Крилова. А її партнером по знімальному майданчику стане литовський актор театру і кіно Джеймс Тратас, фільмографія якого налічує чималу кількість кінокартин міжнародного виробництва.

Серед їх зіркових колег по проекту, які полюбилися глядачам, також Катерина Копанова, Дмитро Пчела, Михайло Тарабукін, Олександра Буличова, Катерина Семенова, Анатолій Зіновенко та ін.

«Крім того, в картині побачимо дітей-акторів та інших талановитих молодих артистів. Серед них: Максим Самчик – українська висхідна зірка (у якого є досвід зйомок не лише в серіалах, а й у повнометражному прокатному кіно) і Владислава Глєба – медійна, талановита актриса, яка теж уже стартувала у великому кіно», – додав Артем Суліга.

Режисером-постановником міні-серіалу «Дім, де серце» виступає Сергій Щербин. У перший знімальний день, перед традиційним розбиттям кінотарілки, він побажав групі креативних зйомок і відзначив символічність назви проекту.

«Будь-який фільм, серіал – це не тільки іспит, який ми повинні кожного разу складати, але ще й дім, де ми віддаємо своє серце. Тому я бажаю, щоб знімальні дні були веселими, добрими, творчими та креативними. Щоб ви отримували задоволення. Адже на роботі ми проводимо більшу частину життя… », – сказав Щербин, звертаючись до знімальної групи.

Виробництвом серіалу «Кінокомпанія «Київтелефільм» займається на замовлення телеканалу «Україна».

Зніматиметься картина у Києві та Київській області.

За словами Артема Суліги, це вже другий проект, який компанія запустила в роботу в поточному році. Зйомки одного з них – 4-серійного серіалу «З почуття обов’язку» – напередодні завершилися. Також на етапі постпродакшна перебуває картина «Помилка молодості», знімальний період якої припав на кінець 2020-го – початок 2021-го рр.

«Тому, незважаючи на те, що у нас тільки початок лютого, можна сказати, що два проекти цього року у нас вже «в кишені», – резюмував він.

________________________

«Дім, де серце»

***

4 серії

Мелодрама

2021р.

***

Автор сценарію: Яна Романенко

Режисер-постановник: Сергій Щербин

Оператор-постановник: Артем Козирєв

Художник-постановник: Олександр Уколов

Художник по костюмах: Тетяна Зубарєва

Художник по гриму: Ірина Бойцова

Директор групи: Артем Суліга

Виконавчі продюсери: Павло Карван, Світлана Карван

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

Продюсери телеканалу «Україна»: Вікторія Корогод, Ірина Черняк

Читайте також