Новини

Олександр Ітигілов про серіал «Врятувати Віру»: Це історія із хвацько закрученим сюжетом

21 Березня 2021
{{ item.title }}

«Кінокомпанія «Київтелефільм» продовжує роботу над 16-серійною детективною мелодрамою «Врятувати Віру». У центрі сюжету картини багаторівнева історія, що розповідає про життєві перипетії головної героїні та її сім’ї.

Ключову жіночу роль у серіалі виконує відома актриса Олена Веліканова. Її колеги –  також не менш відомі актори, які полюбилися глядачам.

Серед них: Олексій Зубков, Юлія Такшина, Наталя Батрак, Роман Полянський, Аліна Гросу, Михайло Хімічев та інші.

Режисер-постановник картини – Олександр Ітигілов.

Наші журналісти зустрілися з ним на знімальному майданчику, де вже другий місяць кипить робота над новим проєктом, і попросили детальніше розповісти про нього.

Подробиці – далі в матеріалі.

Про головну героїню

Наша головна героїня Віра – це збірний образ жінки середніх років. На мою думку, її долю дуже точно описує прислів’я: «Якби не нещастя, не було б і щастя». Однієї миті життя  дарує їй дивовижні сюрпризи і раптом починає здійснюватися те, що так довго не справджувалося. Проте за це щастя вона заплатила надто високу ціну. Можна сказати, їй довелося його вистраждати.

Про сюжет

Загалом сценарій серіалу, над яким ми зараз працюємо, із хвацько закрученим сюжетом. І його досить непросто екранізувати. Оскільки деякі речі в процесі доводиться, як називається, розбирати на молекули… А втім, у нас на майданчику весела атмосфера. І, сподіваюсь, глядачеві буде дуже цікаво спостерігати за цією історією.

Картина, звісно ж, про кохання. Причому сценарій прописаний так, що поступово в сюжеті розгортаються відразу декілька любовних трикутників, що перетікають  один в інший. Виходить цілий любовний паралелепіпед (Посміхається, – Ред.). Тобто це доволі незвична, дуже стрімка історія кохання. І, незважаючи на те, що за сюжетом дії відбуваються протягом лише двох-трьох місяців, – дуже насичена подіями.

Її розв’язку теж досить складно передбачити. І хочу сказати, що я такі сценарії отримую досить рідко. Зазвичай сюжетна лінія вибудувана так, що при перегляді серіалу все ж більш-менш зрозуміло, як в фіналі переплетуться долі героїв. Але в даному випадку складається дещо інакше. І ми намагаємося все реалізувати таким чином, щоб глядач протягом 16 серій був захоплений тим, що відбувається на екрані і отримував задоволення від перегляду картини.

Про співпрацю з акторами

Із більшістю акторів, які знімаються в цьому серіалі, мені вже доводилося працювати. Це чудові люди. Друга половина артистів, із якими ми познайомилися в рамках цього проєкту, теж фантастична. І була для мене ще цікавішою, оскільки ми ще не зустрічалися на знімальному майданчику. З ними приємно працювати. Це справжні професіонали, які здатні виконати фактично будь-яке поставлене завдання. Для режисера це завжди дуже важливо.

Про підхід до роботи

Я досить вимогливий на майданчику. Водночас хочу зазначити, що в моєму розумінні вимогливість полягає не в тому, щоб «тупати ногою», а у вмінні добиватися свого. А те, в який спосіб я це роблю – це вже мої секрети, моя професійна кухня. Я ніколи не приховував, що для мене актори – великі діти. З ними необхідно «грати». Тоді все вийде.

______________________

«Врятувати Віру»

***

16 серій

Мелодрама

2021р.

***

Автори сценарію: Лєна Лєвіна, Едуард Алієв

Режисер-постановник: Олександр Ітигілов

Оператор-постановник: Андрій Шкір

Художник-постановник: Іван Степаненко

Художник із костюмів: Ганна Крупницька

Художник із гриму: Альона Дубина

Виконавчі продюсери: Павло Карван, Світлана Карван

Лінійний продюсер: Артем Сулига

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

Продюсери ТРК «Україна»: Вікторія Корогод, Ірина Черняк

Читайте також