Новини

«Мій любий друг»: Про акторів, сценарій та знімальний процес

7 Травня 2021
{{ item.title }}

На телеканалі СТБ відбулась прем’єра 4-серійної мелодрами «Мій любий друг», над створенням якої працювала команда «Кінокомпанії «Київтелефільм». Режисером-постановником картини, зйомки якої завершились на початку квітня цього року, виступив Сергій Щербин. А ключові ролі в ній зіграли такі відомі актори, як  Кирило Дицевич, Дмитро Белякін, Олександр Нікітін, Юлія Такшина, Олександра Каштанова, Анастасія Масленнікова, Наталія Васько, Олег Стальчук та ін.

За словами творців серіалу, це захоплива кіноісторія про справжню дитячу дружбу та чисту непідробну любов, здатну подолати будь-які перешкоди.

Детальніше про сценарій, персонажів та акторський ансамбль — далі в матеріалі.

Про головну героїню

В центрі сюжету картини — молода дівчина Маша, роль якої виконує талановита актриса Олександра Каштанова. В ранньому дитинстві її героїня в силу трагічних обставин втрачає батьків і потрапляє до дитячого будинку. Дівчинці, звиклій до сімейного тепла й затишку, доводиться там досить несолодко. Але незабаром вона знаходить підтримку в особі нового друга — Діми. Діти стають друзями-нерозлийвода. Однак після випуску з інтернату їх шляхи на довгі роки розходяться.

Маша з головою поринає в улюблену справу, влаштовується працювати помічницею шеф-кухара і мріє про власну кондитерську.

«Мені здається, підсвідомо у моєї героїні в пріоритеті професія. Оскільки у неї була досить непроста доля… І для неї первинним є те, що вона самостійна особистість, що в неї є улюблена справа, якою вона займається. Її не зламав ні дитбудинок, ні інші обставини. Вона живе своєю роботою…», — ділиться думками про персонажа Олександра Каштанова.

Про партнерів

Трохи згодом її героїня знайомиться з молодим симпатичним хлопцем Олегом, якого в серіалі грає актор  Кирило Дицевич, який полюбився глядачам. Між молодими людьми зав’язуються романтичні стосунки, вони вирішують одружитися, але раптом з’ясовується, що за неймовірним збігом обставин, Олег виявляється найкращим другом Діми — того самого хлопчика з дитячого притулку, роль якого грає відомий актор Дмитро Белякін.

«І виникає справжній любовний трикутник, в якому зустрічаються перша дитяча любов і доросла», — привідкриває сценарну завісу актриса. Разом з тим, як і раніше залишаючи відкритими питання про вибір своєї героїні та подальші дії двох друзів, які опинились в такій непростій ситуації.

Компанію Олександрі Каштановій на знімальному майданчику також склала Анастасія Масленнікова. В картині «Мій любий друг» вона зіграла роль подруги головної героїні — Каті.

«Основна відмінна риса мого персонажа, його месседж — бути хорошим другом. Незважаючи на хвилювання щодо власного життя і відносин, вона завжди поспішає на допомогу Маші, на яку звалилась маса перипетій та страждань. Катя завжди готова її підтримати, якось збадьорити, намагається знайти добрі слова…», — розмірковує під час розмови з нашими журналістами Анастасія Масленнікова.

Про співробітництво

Виконавці ключових ролей в серіалі, говорячи про роботу в ході знімального пеіоду, відмічають — на майданчику спрацювалися. Низці акторів, серед яких Кирило Дицевич і Дмитро Белякін, вже доводилось співпрацювати раніше в інших проектах. Деякі ж артисти зустрілися вперше. Але, незважаючи на це, кажуть, у всіх склались хороші робочі стосунки.

«Моїм завданням і, думаю, завданням моїх партнерів, був хороший результат роботи в кадрі. Тому в нас не було розбіжностей. Ми старались підняти настрій один одному, жартували, підтримували, якщо щось не так. Якщо (мені потрібно було перед сценою, – Ред.) «пройтись» по тексту, всі цілковито погоджувались. І мені це дуже сподобалось… Сподобалась інтелігентність наших хлопців і Насті (Анастасії Масленнікової, – Ред.)», — розповідає Олександра Каштанова.

Про знімальну групу

Її колега за акторським цехом, кажучи в цілому про акторську професію, зазначає — партнери на площадці — це завжди опора. І безпосередньо в момент роботи, і навіть у перерві між сценами.

«Якщо партнери «легкі», то, звісно, це заряджає енергією і хорошим настроєм. І хочеться працювати. Але багато що залежить від групи. Коли кожен учасник процесу хоче зробити максимально краще для проекту, для спільної справи, коли всі включені в роботу, коли всі дійсно стараються по максимуму, це теж завжди вражає, заряджає і зразу хочеться робити все, що у твоїх силах, щоб все вийшло добре. На цьому проекті група була чудова. І, справді, всі дуже добрі. І в спілкуванні між собою, і з артистами. Абсолютно всі: і оператори, і режисер. От всі — навіть водії», — резюмує Анастасія Масленнікова.

***

Нагадаємо, над зйомками 4-серійного серіалу  «Мій любий друг»  команда «Кінокомпанії «Київтелефільм» працювала в березні-квітні цього року. Зйомки картини проходили в Києві та Київській області.

___________________________

«Мій любий друг»

***

4 серії

Мелодрама

2021 р.

***

Автор сценарію: Олена Арбузова, Анна Арбузова

Режисер-постаовник: Сергій Щербин

Оператор-постановник: Артем Козирєв

Художник-постановник: Олександр Уколов

Художник з костюмів: Тетяна Зубарєва

Художник з гриму: Ірина Бойцова

Виконавчий продюсер: Павло Карван

Директор зйомочної групи: Артем Суліга

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

Продюсери телеканалу СТБ: Людмила Семчук, Катерина Шевелюк, Олена Зоз

Читайте також