НовиниТоп новина

«Київтелефільм» розпочав зйомки серіалу «Ти мене ніколи не забудеш»

9 Листопада 2021
{{ item.title }}

Знімальна група «Кінокомпанії «Київтелефільм» приступила до роботи з виробництва 16-серійної мелодрами «Ти мене ніколи не забудеш».

Режисером-постановником картини виступив Андрій Новосьолов, оператор-постановник – Станіслав Ткачов.

Історія авторства Наталії Афіногенової оповідає про життя молодої дівчини-архітектора Жанни Ларіонової. Волею випадку вона стає свідком страшної аварії, винуватцем якої виявляється син великого бізнесмена – Валерій Баркович. Маючи вплив на правоохоронні органи, сім’я Барковичів намагається улагодити питання за перевіреною схемою, і в якості винагороди за мовчання пропонує дівчині велику суму грошей.

Жанна, яка звикла жити по совісті і виховувалася в інтелігентній сім’ї, відмовляється від сумнівної угоди, і обіцяє зробити усе можливе, щоб слідство не спустило справу на гальма. Але битва за справедливість виявляється настільки нерівною, що зрештою призводить до загибелі батька головної героїні.

Дівчина упевнена – частково в цьому винен її друг дитинства – Марк, який багато чим зобов’язаний Ларіонову, але відмовився допомогти йому в скрутну хвилину. На довгі роки Жанна викреслює хлопця зі свого життя і вважає його зрадником. Він приймає її позицію, проте весь цей час потай бере участь в долі головної героїні, всіляко допомагаючи їй таємно через рідних і знайомих.

Згодом, переживши немало втрат і здолавши не одну перешкоду, дівчина потрапляє у біду, і опиняється на межі життя і смерті. Марк стає єдиним, хто приходить їй на допомогу, і вона розуміє, що ближчої людини, ніж він, у неї не залишилося. Жанна відпускає минулі образи і знову впускає Марка у своє життя. Їх дружні стосунки поступово переростають в романтичні, пара одружується і, здається, нарешті почуває себе щасливою. Проте, зустрівши знову своє перше кохання, Жанна починає сумніватися у своїх почуттях до чоловіка і робить крок до розлучення…

Ключові ролі в картині виконають: Анна Клинська, Вахтанг Берідзе, Кирило Дицевич, Алла Подчуфарова, Роман Полянський, Людмила Нільська, Олександр Мохов, Ірина Мохова, Наталія Васько, Анатолій Зіновенко, Людмила Ардельян, Олександр Сугак, Ася Кисельова та ін.

Повним циклом виробництва серіалу «Кінокомпанія «Київтелефільм» займається на замовлення телеканалу «Україна». Зйомки картини проходитимуть в Києві і Київській області і продовжаться до січня 2022 року включно.

_________________________________________

«Ти мене ніколи не забудеш»

***

16 серій

Мелодрама

2021 р.

***

Автор сценарію: Наталія Афінагенова

Режисер-постановник: Андрій Новосьолов

Оператор-постановник: Станіслав Ткачов

Художник-постановник: Артем Карван

Художник з костюмів: Юлія Жабенко

Художник з гриму: Маргарита Мойсеєнко

Директор знімальної групи : Андрій Павлюк

Лінійний продюсер: Артем Суліга

Виконавчий продюсер: Павло Карван

Продюсери ТРК «Україна»: Вікторія Корогод, Ірина Черняк

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

Читайте також