НовиниТоп новина

«Київтелефільм» розпочав виробництво серіалу «Вероніка»

17 Грудня 2021
{{ item.title }}

Знімальна група «Кінокомпанії «Київтелефільм» на чолі з режисером-постановником Сергієм Щербиним розпочала роботу з виробництва серіалу «Вероніка».

Оператором-постановником виступає Антон Вербин, художник-постановник – Олександр Уколов.

Зйомки 8-серійного фільму проходитимуть у Києві та його околицях, і триватимуть до лютого 2022 року.

Картина знімається на замовлення телеканалу «Україна».

За словами режисера-постановника, це мелодраматична історія з елементами детективу та хорору, у центрі сюжету якої опиняється молода жінка-хірург, Вероніка Сініцина.

Розміреність життя головної героїні раптово порушують трагічні новини: за дивних обставин гинуть дві її подруги. Не довіряючи слідству, вона вирішує самостійно докопатися до істини та дізнатися про імена винуватців їх смерті. Проте, не розрахувавши сил, сама опиняється в смертельно небезпечній пастці, з якої їй без допомоги не вибратися…

«Крім мелодраматичної лінії у сценарії є детективна складова, а також певні елементи фільму жахів. І є речі, які дійсно треба знімати за законами (цих жанрів, – Ред.), щоб трошки полоскотати нерви глядачеві, і йому було цікаво спостерігати за подіями, що відбуваються», – ділиться подробицями Сергій Щербин, відзначаючи, що під час роботи над картиною команда намагатиметься відтворити у кадрі атмосферу Лондона 1890-х років.

Ключові ролі у серіалі виконають: Олена Коломіна, Олексій Зубков, Максим Радугін, Роман Полянський, Аліна Гросу, Аліна Ланіна, Олександр Наумов, Дмитро Соломикін, Владислава Глеба та ін.

***

Нагадаємо, «Кінокомпанія «Київтелефільм» зараз також працює над виробництвом 16-серійних мелодрам «Маргарита» та «Ти мене ніколи не забудеш». Зйомки серіалів відбуваються у Києві та Київській області.

_________________________________

«Вероніка»

***

Мелодрама

8 серій

2021 р.

***

Автори сценарію: Едуард Алієв, Олена Левіна

Режисер-постановник: Сергій Щербин

Оператор-постановник: Антон Вербин

Художник-постановник: Олександр Уколов

Художник з костюмів: Тетяна Зубарєва

Художник з гриму: Ірина Бойцова

Директор знімальної групи: Артем Суліга

Виконавчий продюсер: Павло Карван

Продюсери ТРК «Україна»: Ірина Черняк, Вікторія Корогод

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

Читайте також