Новини

Катерина Семенова: В компанії знімальної групи «Київтелефільма» почуваю себе як вдома

15 Серпня 2021
{{ item.title }}

«Кінокомпанія «Київтелефільм» продовжує роботу з виробництва 16-серійної мелодрами «Грім серед ясного неба». Над створенням серіалу знімальна група на чолі з режисером-постановником Олександром Моховим працює вже третій місяць.

Сценарій картини відрізняється нетривіальністю сюжету, повний інтриг і, звичайно ж, не позбавлений драматизму подій. У нім розкривається увесь спектр людських взаємовідносин. Піднімаються такі вічні теми, як любов, дружба, вірність і зрада. А також є прямі відсилання до роздумів про істинні цінності в житті.

За словами творців серіалу, він буде представлений яскравим зірковим акторським складом. У ключових ролях глядачі побачать таких топових артистів, як Марина Митрофанова, Олександр Константинов, Кирило Дицевич, Ірина Гришак, Вахтанг Беридзе, Ксенія Лук’янчикова, Олександр Пашков, Анастасія Маслєннікова, Марія Климова, Олексій Тритенко, Анна Саліванчук, Вадим Андрєєв, Володимир Стержаков, Лариса Удовиченко, Олександр Мохов, Олег Савкін і Ніна Касторф.

Гідну компанію в кадрі їм складе також відома актриса театру і кіно Катерина Семенова.

Нашим журналістам вдалося зустрітися з іменитою артисткою в день її крайньої зміни на проекті і поговорити про робочу атмосферу на майданчику, післясмак від роботи зі знімальною групою «Київтелефільма» і її персонаж в новій картині.

Усі подробиці – далі в матеріалі.

Про персонажа

У серіалі «Грім серед ясного неба» глядачі побачать Катерину Семенову в ролі героїні на ім’я Інга – мами одного з ключових персонажів, якого зіграє популярний актор Кирило Дицевич. Відповідно до сюжету у неї складаються досить непрості стосунки з сином і, розуміючи, що частина провини за це лежить саме на ній, вона намагається налагодити з ним контакт і повернути його колишню довіру.

Чи вдасться героїні достукатися до нього, стане зрозуміло лише ближче до розв’язки сюжету картини, прем’єра якої запланована вже на осінь поточного року.

Про режисера

Сама актриса зазначає – їй до душі подібного роду багатосерійні саги, представлені великою кількістю персонажів. До того ж, підкреслює вона, на цьому проекті дуже комфортно працювалося з режисером-постановником картини. За її словами, Олександр Мохов відкрився для неї як тонкий глибокий режисер, небайдужий до матеріалу, над яким працює.

«Для мене велике відкриття – режисер Олександр Анатолійович Мохов. З ним добре, комфортно, весело, тепло. Я бачу, як його обожнює група. Я бачу ті складні умови, в яких ми працюємо, – дуже складні саме по кількості акторів (іноді було чотирнадцять персонажів на одному знімальному майданчику) – і як усе це з гумором (відбувається, – Ред.), наскільки усе це легко… Я абсолютно захоплена Сашею. Він величезний молодець. Він для мене відкрився як тонкий і глибокий режисер», – говорить Катерина Семенова.

Про знімальну групу

За її словами, комфортно їй також працювалося і в колі усієї знімальної групи «Кінокомпанії «Київтелефільм».

«Мені дуже подобається працювати в цій кінокомпанії. Я не вперше працюю (з командою «Київтелефільма», – Ред.). Мені неймовірно подобається група, я почуваю себе тут як вдома. Дуже сильно люблю сюди повертатися, дуже сильно люблю перший знімальний день і дуже не люблю останній. Розумію, що все колись закінчується. Але це завжди якось сумно для мене», – резюмує актриса.

***

Нагадаємо, виробництвом серіалу «Грім серед ясного неба» «Кінокомпанія «Київтелефільм» займається на замовлення телеканалу «Україна». Зйомки 16-серійної мелодрами тривають з червня поточного року і незабаром будуть завершені. Картина знімається в Києві і Київській області.

Детальніше про знімальний процес і акторський ансамбль серіалу читайте в матеріалах:

«Олександр Мохов про проект «Грім серед ясного неба»: У нас чудовий акторський склад»

Денис Корабльов: «В серіалі «Грім серед ясного неба» буде відображена уся палітра життя».

______________________

 «Грім серед ясного неба»

***

16 серій

Мелодрама

2021 р.

***

Автори сценарію: Олена Арбузова, Анна Арбузова

Режисер-постановник: Олександр Мохов

Оператор-постановник: Андрій Шкір

Художник-постановник: Віталій Шаматієнко

Художник по костюмах: Ганна Крупницька

Художник по гриму: Олена Дубина

Лінійний продюсер: Артем Суліга

Виконавчий продюсер: Павло Карван

Продюсери ТРК «Україна»: Вікторія Корогод, Ірина Черняк

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

Читайте також