Новини

Юлія Такшина: Професіоналізм знімальної групи є для мене основоположним в роботі на майданчику

26 Квітня 2021
{{ item.title }}

 У травні поточного року на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра детективної мелодрами «Врятувати Віру». Зйомки картини, режисером-постановником якої виступив Олександр Ітигілов, тривали більше двох місяців і завершилися буквально напередодні. Одну з головних ролей у серіалі зіграла відома актриса Юлія Такшина.

Про роботу на знімальному майданчику і роль в новому проєкті вона поділилася з нашими журналістами.

Всі подробиці – далі в матеріалі.

Про професіоналізм

Для мене на знімальному майданчику важливий, перш за все, професіоналізм групи. Коли ти бачиш, що люди горять своєю справою, а не працюють абияк. Адже нерідко зустрічаються ситуації, коли приходиш (на майданчик, – Ред.), а люди там, що називається, просто відпрацьовують (зміну, – Ред.) без будь-якого бажання.

Тут же група горить. Я бачу, що люди, дійсно, професіонали своєї справи. Повірте, на сьогоднішній день це дуже цінно. І є для мене основоположним в роботі на майданчику.

Про колектив

 У нас була чудова атмосфера. Чудова знімальна група. У мене чудові партнери – Олексій Зубков, Олена Великанова …

З Олексієм нам вже доводилося разом працювати. А з Оленою ми познайомилися безпосередньо під час зйомок серіалу «Врятувати Віру». Вона чудова людина, міцна актриса і дуже хороший партнер.

Не має значення, кого ми граємо в картині – конкуренток чи ні. Головне – це те, яка людина в житті. Вона проявила себе по-доброму. Сподіваюся, у неї про мене теж склалося приємне враження і це не остання наша спільна робота.

Про роль в серіалі

 Мені дуже подобається роль, яку я виконую в цьому серіалі. Мій персонаж досить неоднозначний. З одного боку, це, начебто, історія жінки, що робить погані вчинки і намагається увести чоловіка з сім’ї. А з іншого – історія глибоко нещасної жінки, що опинилася в полоні своїх почуттів і не здатної їх опанувати. Це завжди цікаво аналізувати. Адже ми, як правило, судимо подібні ситуації, виходячи з однієї точки зору: що це погано. Але ніколи не заглядаємо в душу людині. Моя героїня якраз дає можливість мені це зробити.

Про роботу з режисером

 Режисер-постановник картини Олександр Ітигілов чудовий. Він настільки все швидко робить … Знаєте, є режисери, які довго думають, довго розводять сцени. А він приходить на майданчик вже підготовленим, знає, що він хоче бачити в кадрі. І це дуже цінно.

Для мене спочатку такий темп був дещо незвичний. Тому що я звикла до того, що сцени довго розводяться, довго репетируються. А тут якось – відразу. І це тримає тебе в якомусь тонусі. Але це додатковий досвід. У мене такого не було. Тому я неймовірно вдячна Олександру за ось цю мобільність на зйомках. Завдяки йому я винесла для себе, що можна і так.

До того ж, він часом давав дуже точні рекомендації, що допомагають у знімальному процесі.

***

Нагадаємо, зйомки 16-серійної детективної мелодрами «Врятувати Віру» стартували в лютому поточного року. Виробництвом картини займається «Кінокомпанія «Київтелефільм» на замовлення телеканалу «Україна».

Детальніше про знімальний процес, сценарії і акторський ансамбль проєкту читайте в матеріалі «Врятувати Віру»: Як проходять зйомки серіалу», а також в інтерв’ю з режисером-постановником картини Олександром Ітигіловим.

__________________________

«Врятувати Віру»

***

16 серій

мелодрама

2021 р.

***

Автори сценарію: Олена Левіна, Едуард Алієв

Режисер-постановник: Олександр Ітигілов

Оператор-постановник: Андрій Шкір

Художник-постановник: Іван Степаненко

Художник по костюмах: Ганна Крупницька

Художник по гриму: Олена Дубина

Виконавчі продюсери: Павло Карван, Світлана Карван

Лінійний продюсер: Артем Суліга

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

Продюсери ТРК «Україна»: Вікторія Корогод, Ірина Черняк

Читайте також