Новини

Дмитро Шевченко про роль у серіалі «Провінціал»: У моєму персонажі весь час уживаються дві протилежності

2 Лютого 2022
{{ item.title }}

Цього тижня (з 31 січня до 3 лютого) на телеканалі «Інтер» виходять нові серії гостросюжетного детективу «Провінціал». Одну із ключових ролей у картині, над створенням якої працювала команда «Кінокомпанії «Київтелефільм», виконує відомий актор театру та кіно Дмитро Шевченко.

У новому проекті глядачі можуть побачити його в образі майора Кудими. Як розповів артист в інтерв’ю журналістам, його персонаж – людина, в якій постійно уживаються дві протилежності. Так, каже він, Кудима здається часом недалеким, а часом, навпаки, проявляє себе, як проникливий досвідчений професіонал. Буває боягузливим, плазує перед безпосереднім керівництвом, при цьому у спілкуванні з керівництвом рангом вище поводить себе на рівних. Начебто, строгий з підлеглими, але в той же час буває з ними вкрай дружнім і відвертим.

«Сподіваюся, цю особливість героя нам вдалося втілити органічно та цікаво, і публіка це побачить», – каже Дмитро Шевченко.

За його словами, рішення долучитися до роботи над цією картиною було продиктовано кількома факторами.

«Насамперед потенціал, який я побачив у перших дванадцяти серіях сценарію, наданих мені для ознайомлення. Незважаючи на те, що на той момент сценарний матеріал ще не був готовий остаточно, він здався мені дуже цікавим за жанром та авторським стилем. Також сподобався багатошаровий гумор, закладений автором у діалоги героїв. Чи вдалося нам його зберегти – вирішить глядач», – каже артист.

Свою роль у прийнятті рішення, відзначає він, відіграла також особистість генерального продюсера проекту Валентина Олеговича Опалєва.

Артист самостійно дублював свого персонажа українською мовою. Зізнається – це був дуже відповідальний для нього процес, але водночас він викликав певний азарт. За його словами, зважаючи на бажання зберегти мову персонажа живою та зрозумілою для глядачів, довелося виконувати великий обсяг домашньої роботи. Зокрема, консультуватися з носієм мови щодо точності перекладу та особливостей вимови.

«Я з дитинства читаю книжки українською, свого часу вів двомовне ток-шоу на одному з телеканалів, буваючи на зйомках у Києві, ходжу в кінотеатри, де дивлюся фільми, дубльовані українською, але все-таки робота над 24-серійним проектом поряд із професійними акторами дубляжу для мене, дебютанта в цьому амплуа, була, безумовно, хвилюючим процесом», – розповідає актор.

«Окремо хотів би зазначити, що в Кінокомпанії «Київтелефільм» працюють просто супер-професіонали. Звукорежисер, наприклад, де це було необхідно, трохи утискав фразу технічно, монтував щось, тим самим полегшуючи мені життя. Це чудово, коли ти можеш довіряти фахівцям, які сидять за пультом, коли ти впевнений, що надалі з величезної кількості дублів буде взято найкращий. Користуючись нагодою – мій низький уклін тим, хто допомагав мені у дубляжі», – доповнює він.

***

Повну версію інтерв’ю з відомим актором театру та кіно Дмитром Шевченком можна прочитати тут.

***

Нагадаємо, зйомки серіалу «Провінціал» проходили весною-літом 2021 року в Києві та його околицях. Повним циклом виробництва картини займалась «Кінокомпанія «Київтелефільм». У ролях: Олексій Морозов, Олександр Пашков, Оскар Кучера, Дмитро Шевченко, Микола Боклан, Юлія Юрченко, Влада Веревко та ін.

Детальніше про акторський ансамбль та знімальний процес також можна прочитати в матеріалах:

«Перестрілки, гонитви і бійки: «Київтелефільм» продовжує зйомки серіалу «Провінціал»

«Провінціал»: Про масштаби декорацій, сценарії та акторський ансамбль»

«Зйомки серіалу «Провінціал»: Про роботу творчої групи»

Юлія Юрченко : Мені цікаво все, що стосується моєї професії

Олексій Морозов про роль в серіалі «Провінціал»: Такого персонажа я грав уперше

Оскар Кучера: Успішність – це зовсім не ноша

Олександр Пашков: Професія у мене завжди на першому місці

Влада Веревко: Завжди мріяла зіграти оперативницю

___________________

«Провінціал»

***

24 серії

Кримінальна мелодрама

2021г.

***

Автор сценарію: Георгій Конн

Режисер-постановник: Сергій Щербин

Оператор-постановник: Антон Вербин

Художник-постановник: Олександр Уколов

Художник з костюмів: Тетяна Зубарєва

Художник з гриму: Ірина Бойцова

Директор знімальної групи: Артем Суліга

Виконавчий продюсер: Павло Карван

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

Читайте також