Новини

Денис Корабльов: В серіалі «Грім серед ясного неба» буде відображена вся палітра життя

1 Серпня 2021
{{ item.title }}

Знімальна група «Кінокомпанії «Київтелефільм» продовжує роботу над 16-серійною мелодрамою «Грім серед ясного неба». Картина знімається на замовлення телеканалу «Україна» і вийде в ефір восени 2021 року.

Режисером-постановником серіалу виступив Олександр Мохов. Другий режисер проекту – Денис Корабльов.

Наші журналісти побували на майданчику і поговорили з ним про те, як проходять зйомки, які настрої панують усередині колективу і чим творці картини мають намір дивувати глядачів.

Усі подробиці – далі в матеріалі.

Про роботу з режисером

– Я уперше працюю з Олександром Анатолійовичем, але у мене таке відчуття, ніби ми з ним давно знайомі. У нас був досить нетривалий період «притирки». Проте, хоч і не з перших змін, але ми все ж розкрилися один для одного, порозумілися. Мені дуже легко і комфортно з ним працювати. І можу сміливо сказати, що він – мій режисер.

Про знімальну групу

– Також мені дуже комфортно працювати зі знімальною групою. У професійному колі існує негласний закон, що у другого режисера (в силу його посадових обов’язків) на майданчику не може і не має бути друзів. У нас же абсолютно дружня атмосфера. І на старті проекту мене навіть запитували, чому я нікого не «підганяю», не підвищую голос. На що я відповідав зустрічним питанням: «Навіщо?».

Люди виконують свою роботу, роблять її якісно і вчасно. Якщо ж і трапляється затримка по якомусь департаменту, ми разом вирішуємо питання, щось покращуємо, удосконалюємо, щоб в кінцевому підсумку в кадрі все виглядало максимально красиво.

Про робочу атмосферу

– На даний момент ми наближаємося до завершення знімального процесу. Команда працює злагоджено. Всі в стані зібраності.

При цьому у нас немає напруженої атмосфери, немає такого, що режисер – тиран і тримає усіх у рамках. Навпаки – Олександр Анатолійович дає команді свободу дій. Ми усі творці на майданчику, у кожного є можливість розкрити свій творчий потенціал. І, думаю, акторам теж легко працюється в такій обстановці.

Про сюжетні повороти

– В серіалі «Грім серед ясного неба» буде відображена уся палітра життя. Його сюжет, звичайно ж, насичений інтригами. Це справжній любовний многогранник, в якому усі персонажі, так чи інакше, пов’язані між собою романтичними або дружніми стосунками.

Також картина не позбавлена екшн-эпізодів. Глядачі побачать в кадрі і гонитви, і бійки, і перестрілки, для зйомок яких ми залучаємо професійних каскадерів і піротехніків.

Про локації

– До того ж, у нас дуже багато різних цікавих локацій. Ми знімали і на воді, і на верхотурі. Але основна (вона ж – наша гордість) – це, звичайно ж, будинок головних героїв, в якому власне і перетинаються усі сценарні лінії.

Ми дуже довго йшли до зйомок саме в нім. Спочатку розглядався абсолютно інший варіант, але він не зовсім підійшов для роботи і ми почали зйомки на іншій локації. Проте від неї теж довелося відмовитися, оскільки там виникли неполадки з електрикою, а потім і зовсім сталася некомфортна ситуація з сусідами. В результаті у нас з’явився третій будинок, в якому ми і знімаємо нашу історію.

І я хочу сказати, що зараз, переглядаючи матеріали із студії монтажу, ми розуміємо, що він просто ідеальний. У нім усі по-новому «зацвіли», усі актори по-іншому розкрилися, з’явилося відчуття цілісності. Будинок доповнює артистів, а вони, у свою чергу, – його. Складається враження, що наші персонажі дійсно жили там довгий час.

***

Нагадаємо, зйомки серіалу «Грім серед ясного неба» стартували в червні і продовжаться до серпня поточного року включно. Зйомки проходять в Києві і Київській області.

Детальніше про знімальний процес і акторський ансамбль картини читайте також в матеріалі: «Олександр Мохов про проект «Грім серед ясного неба»: У нас чудовий акторський склад».

__________________________________

«Грім серед ясного неба»

***

16 серій

Мелодрама

2021 р.

***

Автори сценарію: Олена Арбузова, Анна Арбузова

Режисер-постановник: Олександр Мохов

Оператор-постановник: Андрій Шкір

Художник-постановник: Віталій Шаматієнко

Художник по костюмах: Ганна Крупницька

Художник по гриму: Олена Дубіна

Лінійний продюсер: Артем Суліга

Виконавчий продюсер: Павло Карван

Продюсери ТРК «Україна»: Вікторія Корогод, Ірина Черняк

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

 

 

 

Читайте також