Новини

Андрій Новосьолов: Серіал «Ти мене ніколи не забудеш» – це історія про стійкість людського духу

15 Листопада 2021
{{ item.title }}

Знімальна група «Кінокомпанії «Київтелефільм» продовжує роботу над 16-серійною мелодрамою «Ти мене ніколи не забудеш».

Як відмічає режисер-постановник картини Андрій Новосьолов, це зворушлива мелодраматична історія про стійкість людського духу, складнощі нашого життя, психологічні проблеми, які не дають людям бути в гармонії з самими собою і зі світом, про ненависть, любов, світло і добро.

«Вона дещо парадоксальна і іноді виходить на рівень шекспірівських пристрастей. І мені це подобається. Тому що тут простежується життя людського духу. Тут відчувається сила духу, сила життя, сила характерів. Дасть Бог – історія вийде проникливою і йтиме безпосередньо до людей. Тут такий рівень душевності, відкритості, простоти, довіри, який, я сподіваюся і вірю, дозволить достукатися до сердець глядачів і в наше нелегке цифрове століття допоможе нагадати нам про те, що усі ми – люди», – говорить Андрій Новосьолов.

За його словами, отримуючи той або інший сценарій, для нього, як режисера, завжди важливо, щоб ситуації, прописані в тексті, були піднесені на декілька градусів над повсякденністю.

«Для мене важливо, щоб це зворушувало. Щоб це було не придумано, а органічно. Щоб у цьому я упізнавав людей, впізнавав життєві ситуації, які все-таки піднесені на декілька градусів над повсякденністю. Тоді є чим інтригувати, є про що розповісти, чим захоплювати і чим зачаровувати серця людей», – підкреслює він.

Режисер відмічає – проект «Ти мене ніколи не забудеш» буде представлений цікавим акторським ансамблем, спільно з яким вони намагатимуться створити об’ємні характери персонажів.

«Ми не зніматимемо це плоско. Ми шукаємо об’єми в характерах, в сюжеті, в драматургії», – резюмує Андрій Новосьолов.

***

Нагадаємо, зйомки мелодрами «Ти мене ніколи не забудеш» стартували на початку листопада і продовжаться до середини січня 2022 року.

Повним циклом виробництва серіалу «Кінокомпанія «Київтелефільм» займається за замовленням телеканалу «Україна». Ключові ролі в серіалі виконають: Анна Клинська, Вахтанг Берідзе, Кирило Дицевич, Алла Подчуфарова, Роман Полянський, Людмила Нільська, Олександр Мохов, Ірина Мохова, Наталія Васько, Анатолій Зіновенко, Людмила Ардельян, Олександр Сугак, Ася Кисельова та ін.

Зйомки картини проходитимуть в Києві і Київській області.

_________________________________________

«Ти мене ніколи не забудеш»

***

16 серій

Мелодрама

2021 р.

***

Автор сценарію : Наталія Афінагенова

Режисер-постановник: Андрій Новосьолов

Оператор-постановник: Станіслав Ткачов

Художник-постановник: Артем Карван

Художник з костюмів: Юлія Жабенко

Художник з гриму: Маргарита Мойсеєнко

Директор знімальної групи : Андрій Павлюк

Лінійний продюсер: Артем Суліга

Виконавчий продюсер: Павло Карван

Продюсери ТРК «Україна»: Вікторія Корогод, Ірина Черняк

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

 

Читайте також